Najave

Najava natječaja za tip operacije 6.1.1. „Potpora mladim poljoprivrednicima“

08 Prosinac 2016

Potaknuti brojnim upitima i velikom zainteresiranošću potencijalnih korisnika, a s ciljem pravovremene pripreme svih zainteresiranih...

Raspored održavanja radionica za podmjeru 6.3. “Potpora razvoju malih poljoprivrednih...

14 Listopad 2016

Radionice su namijenjene korisnicima koji su aplicirali na prvi natječaj za navedenu podmjeru i kojima...

Uskoro novi natječaji za mjere Programa ruralnog razvoja

14 Listopad 2016

Uprava za upravljanje EU fondom za ruralni razvoj, EU i međunarodnu suradnju najavljuje raspisivanje natječaja...

Novi program HABOR-a: Kreditiranje izrade projektne dokumentacije

10 Listopad 2016

Hrvatska banka za obnovu i razvitak (HBOR) objavila je Program kreditiranja pripreme projektne dokumentacije i...

POZIV PODUZETNICIMA S PODRUČJA KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKE ŽUPANIJE ZA IZLAGANJE NA „11....

10 Listopad 2016

Ovogodišnji 11. po redu Međunarodni voćarski sajam održat će se 04. i 05. studenog 2016....

Raspisan natječaj za građanske akcije Naš doprinos zajednici

21 Rujan 2016

Četiri regionalne zaklade - partneri Nacionalne zaklade u provedbi Decentraliziranog modela financiranja razvoja civilnoga društva...

Natječaj za prijavu projekata programa udruga i zdravstvenih organizacija

11 Srpanj 2016

Ministarstvo zdravlja, Ministarstvo pravosuđa i Ured za suzbijanje zlouporabe droga Vlade RH objavili su zajednički...

Članovi LAG-a

1. Balać Mladen, Hotel "Picok" d.o.o., Gospodarski, Đurđevac
2. Baruškin Ivan, Športski šahovski klub Konaki Novo Virje, Civilni, Novo Virje
3. Baruškin Katarina, K.Ž.M.-PROM, Gospodarski, Novo Virje
4. Bazijanec Mirjana, OŠ Ivan Lacković Croata, Javni, Kalinovac
5. Begović Igor, Fizička osoba, Civilni, Đurđevac
6. Belec Zdravko, OPG, Gospodarski, Hlebine
7. Benko Zdravko, Domaća radinost, Gospodarski, Ferdinandovac
8. Blažeković Ines, Fizička osoba, Civilni, Gola
9. Blažok Katica, Ida d.o.o. Đurđevac, Gospodarski, Đurđevac
10. Brček Ivanka, OPG, Gospodarski, Kalinovac
11. Brček Željko, BRKCOMP d.o.o., Gospodarski, Kalinovac
12. Bregović Melita, ČAROBNO DRVO j.d.o.o., Gospodarski, Hlebine
13. Bukvić Suzana, Udruga žena Koprivnički Bregi, Civilni, Koprivnički Bregi
14. Cepetić Marijan, Udruga vinogradara, voćara i pčelara općine Virje, Civilni, Virje
15. Ciganović Zita, Fizička osoba, Civilni, Kalinovac
16. Cugovčan Josip, HFD "Sesvečice", Civilni, Podravske Sesvete
17. Cvekan Marin, OPG, Gospodarski, Đurđevac
18. Cvekan Željko, OPG, Gospodarski, Đurđevac
19. Debeljak Mirko, KUD "Podravec" Kloštar Podravski, Civilni, Kloštar Podravski
20. Derežić Ivan, Općina Podravske Sesvete, Javni, Podravske Sesvete
21. Dergez Stjepan, Dergez d.o.o., Gospodarski, Podravske Sesvete
22. Dokić-Vrabec Senka, Fizička osoba, Civilni, Đurđevac
23. Dolenec Snježana, Fizička osoba, Civilni, Đelekovec
24. Došen Sanela, Fizička osoba, Civilni, Koprivnički Bregi
25. Draganić Zvjezdan, KUD "Rudar" Glogovac, Civilni, Koprivnički Bregi
26. Drvarić Silvija, Fizička osoba, Civilni, Đelekovec
27. Erdec Darija, Dječji vrtić "Bubamara", Javni, Kalinovac
28. Erdec Dražen, OPG, Gospodarski, Hlebine
29. Erhatić Ivana, PG Matija Erhatić, Gospodarski, Kloštar Podravski
30. Fuček Mario, TZ Đurđevac, Javni, Đurđevac
31. Furkes Kristina, Fizička osoba, Civilni, Koprivnički Ivanec
32. Fuk Martina, Udruga "Kloštranska Paleta", Civilni, Kloštar Podravski
33. Gabaj Zdravko, Gabaj Marijana zamjenik, OPG Gabaj Zdravko, Gospodarski, Koprivnički Bregi
34. Gatalica Boško, Fizička osoba, Civilni, Kloštar Podravski
35. Gatalica Lidija, OPG, Gospodarski, Kloštar Podravski
36. Glavnik Katarina, OPG, Gospodarski, Virje
37. Grčić Katica, OPG, Gospodarski, Gola
38. Gregurek Marina, Frančina Lara zamjenica, Udruga osoba s intelektualnim teškoćama i njihovih obitelji "Mali princ", Civilni, Đurđevac
39. Habijanec Mario, Fizička osoba, Civilni, Koprivnički Bregi
40. Habota Vesna, KUD Hlebine, Civilni, Hlebine
41. Hadžija Ivana, Terra, Gospodarski, Đurđevac
42. Hasan Željka, Udruženje obrtnika Đurđevac, Civilni, Đurđevac
43. Hegedić Eduard, Udruga VVV "KOMARNA 2001", Civilni, Novigrad Podravski
44. Hontić Josip, OPG, Gospodarski, Molve
45. Horvat Damir, Pjevačko društvo "Ferdinand", Civilni, Ferdinandovac
46. Horvat Marko, Općina Gola, Javni, Gola
47. Horvat Mato, OPG, Gospodarski, Kloštar Podravski
48. Hrženjak Željka, Dječji vrtić "Bregunica", Javni, Novo Virje
49. Hudić Kruna, Fizička osoba, Civilni, Koprivnički Bregi
50. Hudić Mario, Fizička osoba, Civilni, Koprivnički Bregi
51. Ivančan Božica, OPG Presečan Slava, Gospodarski, Đurđevac
52. Ivančan Marina, Fizička osoba, Civilni, Molve
53. Ivančan Matej, Fizička osoba, Civilni, Molve
54. Ivančan Zdravko, OPG, Gospodarski, Molve
55. Ivandija Mihalj, ŠRK "Štuka", Civilni, Ferdinandovac
56. Jendrašić Davor, OPG, Gospodarski, Đurđevac
57. Jovanović Golub Tea, Fizička osoba, Civilni, Đurđevac
58. Jurišić Ivica, OPG, Gospodarski, Đelekovec
59. Jušta Adrijana, OPG, Gospodarski, Kalinovac
60. Jušta Martin, Fizička osoba, Civilni, Kalinovac
61. Kandučar Ljiljana, OPG, Gospodarski, Đurđevac
62. Karlovčan Neven, PG, Gospodarski, Ferdinandovac
63. Keber Damir, Konjički klub Ferdinandovac, Civilni, Ferdinandovac
64. Kenđelić Franjo, OPG, Gospodarski, Ferdinandovac
65. Kenđelić Slavko, OŠ Ferdinandovac, Javni, Ferdinandovac
66. Kenđelić Zrinka, Fizička osoba, Civilni, Ferdinandovac
67. Klasan Jasna, Općina Novigrad Podravski, Javni, Novigrad Podravski
68. Kolar Nadica, Općina Ferdinandovac, Javni, Ferdinandovac
69. Kolarek Dražen, OPG, Gospodarski, Hlebine
70. Kolarek Zlatko, Udruga hlebinskih slikara i kipara naive, Civilni, Hlebine
71. Kolarek Radmila, Fizička osoba, Civilni, Hlebine
72. Kolarević Ana, Fizička osoba, Civilni, Đurđevac
73. Kolarević Ksenija, "KOLEKS" proizvodnja drvene ambalaže, Gospodarski, Molve
74. Kolarić Tomislav, Komunalije d.o.o, Javni, Đurđevac
75. Kolarić Tomislav, Komunalije-Plin d.o.o., Javni, Đurđevac
76. Kolarić Vlatka, Fizička osoba, Civilni, Molve
77. Kolomaz Brankica, CALCULUS j.d.o.o., Gospodarski, Đurđevac
78. Koren Ivan, Ugostiteljski obrt "Royal", Gospodarski, Kloštar Podravski
79. Korman Arijana, Udruga žena "Kalnovčice", Civilni, Kalinovac
80. Kovač Ida, Fizička osoba, Civilni, Koprivnički Ivanec
81. Kovaček Đurđica, Fizička osoba, Civilni, Hlebine
82. Kovačić Miroslav, Poljoprivredna udruga Kalinovac, Civilni, Kalinovac
83. Kovačić Nevenka, Dječji vrtić "Košutica", Javni, Ferdinandovac
84. Kranjec Andjela, zamjenik Krunoslav Kranjec, OPG, Gospodarski, Kloštar Podravski
85. Krapec Božica, OPG, Gospodarski, Kloštar Podravski
86. Krapinec Krunoslav, OPG, Gospodarski, Koprivnički Bregi
87. Krčmar Monika, Fizička osoba, Civilni, Molve
88. Krnjak Ljubica, KUD "I.V. Trnski", Civilni, Novigrad Podravski
89. Krošnjar Goran, Peradarski obrt, Gospodarski, Koprivnički Bregi
90. Krušelj-Gača Nataša, Dom za odrasle osobe "Vizjak", Gospodarski, Koprivnički Bregi
91. Kudumija Marija, Udruga "Hrvatska žena", Civilni, Ferdinandovac
92. Kuhar Snježana, Fizička osoba, Civilni, Koprivnički Bregi
93. Kuhar Stjepan, Fizička osoba, Civilni, Koprivnički Bregi
94. Lacković Željko, Marko Čamber zamjenik, Grad Đurđevac, Javni, Đurđevac
95. Lacković Hodalić Emina, Fizička osoba, Civilni, Kalinovac
96. Lanšćak Đuro, Udruga Matice umirovljenika Općine Kloštar Podravski, Civilni, Kloštar Podravski
97. Levačić Lukanec Elizabeta, KUD "Širine", Civilni, Novo Virje
98. Loth Slavko, Fizička osoba, Civilni, Drnje
99. Lujić Mirjana, Galerija Josip Generalić d.o.o., Gospodarski, Hlebine
100. Lukačin Silvija, OPG, Gospodarski, Đurđevac
101. Madjer Mladen, OPG, Gospodarski, Novigrad Podravski
102. Mađerić Ana-Marija, fizička osoba, civilni, Kalinovac
103. Maletić Franjo, Dizel servis "Maletić", Gospodarski, Ferdinandovac
104. Mrculin Ivan, AP "Mrculin", Gospodarski, Ferdinandovac
105. Marendić Ines, Fizička osoba, Civilni, Đurđevac
106. Markač Milek, Poljoprivredna zadruga Kalinovac, Gospodarski, Kalinovac
107. Markov Damir, OPG, Gospodarski, Đurđevac
108. Matijašić Krešimir, Općina Peteranec, Javni, Peteranec
109. Matiša Ivan, Udruga prijatelja kulture "Vlado Dolenec", Civilni, Koprivnički Bregi
110. Matulec Marija, Fizička osoba, Civilni, Kloštar Podravski
111. Medvarić Maja, Medvarić Tomislav zamjenik, Društvo izvornog folklora, Civilni, Koprivnički Ivanec
112. Mesarov Branko, Općina Novo Virje, Javni, Novo Virje
113. Mihac Dražen, Pčelarska udruga "Bagrem", Civilni, Đurđevac
114. Mihočka Franjo, zamjenik Branko Cestar, Udruga "Peski-Art Đurđevac", Civilni Đurđevac
115. Miklić Jasminka, Domaća radinost, Gospodarski, Kalinovac
116. Miklošić Davor, Obrt za proizvodnju, trgovinu ipreradu voća "Jara", Gospodarski, Novigrad Podravski
117. Miletić Veljko, OPG, Gospodarski, Đurđevac
118. Milodanović Dajana, Zajednica sportskih udruga grada Đurđevca, Civilni, Đurđevac
119. Mišulin Mirjana, Udruga žena Grada Đurđevca, Civilni, Đurđevac
120. Mladić Željka, KUD "Grgur Karlovčan" Kalinovac, Civilni, Kalinovac
121. Mlinjarić Iva, Fizička osoba, Civilni, Đurđevac
122. Molnar Dragec, OPG, Gospodarski, Molve
123. Molnar Martina, Društvo "Naša djeca", Civilni, Virje
124. Mustaf Branko, Fizička osoba, Civilni, Koprivnički Bregi
125. Mustaf Đurđica, Općina Koprivnički Bregi, Javni, Koprivnički Bregi
126. Paša Mirko, Molnar Ivan zamjenik, Općina Molve, Javni, Molve
127. Pavlović Katarina, OPG, Gospodarski, Đurđevac
128. Pavlović Siniša, Općina Kloštar Podravski, Javni, Kloštar Podravski
129. Pavunić Tihomir, Mehanička radionica, Gospodarski, Kloštar Podravski
130. Pecikozić Zvonko, Udruženje obrtnika, Civilni, Đurđevac
131. Penezić Ljubica, HKUD "Frankopan" Ferdinandovac, Civilni, Ferdinandovac
132. Perok Mirko, Općina Virje, Javni, Virje
133. Peroš Lidija, OŠ "PROF. BLAŽ MAĐER", Javni, Novigrad Podravski
134. Pintar Vesna, OPG, Gospodarski, Đurđevac
135. Plantak Božidar, OPG, Gospodarski, Novigrad Podravski
136. Plečić Ankica, Fizička osoba, Civilni, Podravske Sesvete
137. Plemenčić Siniša, Fizička osoba, Civilni, Đurđevac
138. Rastija Tomislav, OPG, Gospodarski, Đurđevac
139. Regović Katarina, OPG, Gospodarski, Đurđevac
140. Rep Vlado, Rep Jasmina zamjenica, OPG, Gospodarski, Đurđevac
141. Sabo Zvonko, OPG, Gospodarski, Koprivnički Bregi
142. Saboliček Stanislav, OPG Stanislav Saboliček, Gospodarski, Gola
143. Sesvečan Dario, OPG, Gospodarski, Koprivnički Bregi
144. Sirutka Štefica, Općina Đelekovec, Javni, Đelekovec
145. Skec Ankica, OPG, Gospodarski, Kloštar Podravski
146. Smes Dražen, Smes Biljana zamjenik, OPG Dražen Smes, Gospodarski, Đurđevac
147. Sobota Branko, Općina Kalinovac, Javni, Kalinovac
148. Sobota Darko, Fizička osoba, Civilni, Kalinovac
149. Solina Maja, DVD Glogovac, Civilni, Koprivnički Bregi
150. Sremec Zlatan, Općina Koprivnički Ivanec, Javni, Koprivnički Ivanec
151. Strunjak Stanislav, OPG, Gospodarski, Kloštar Podravski
152. Strunjak Vedran, Fizička osoba, Civilni, Kloštar Podravski
153. Sučić Natalija, Fizička osoba, Civilni, Koprivnički Ivanec
154. Šadek Krešimir, Udruga za zaštitu prirodne i kulturne baštine "KONAK", Civilni, Novo Virje
155. Šadek Željko, OPG, Gospodarski, Novo Virje
156. Šandor Mirjana, Gradsko društvo osoba s invaliditetom Đurđevac, Civilni, Đurđevac
157. Šandrovčan Marta, Fizička osoba, Civilni, Kloštar Podravski
158. Ščuka Ivan, OPG, Gospodarski, Ferdinandovac
159. Šerbeđija Božidar, Športski konjički klub Podravske Sesvete, Civilni, Podravske Sesvete
160. Šimunić Ana, Općina Drnje, Javni, Drnje
161. Šimunić Dražen, KUD Delovi, Civilni, Novigrad Podravski
162. Šimunić Marko, Šimunić promet d.o.o., Gospodarski, Drnje
163. Škriljak Ignac, Autoprijevoz Škriljak, Gospodarski, Podravske Sesvete
164. Škriljak Mihael, Fizička osoba, Civilni, Podravske Sesvete
165. Šobak Maja, Dječji vrtić "Zrno", Javni, Virje
166. Španićek Branka, Fizička osoba, Civilni, Hlebine
167. Štefanec Nada, Udruga žena Glogovac, Civilni, Koprivnički Bregi
168. Štefanec Vedran, OPG, Gospodarski, Novigrad Podravski
169. Štefanić Ivan, Udruga mladih "RODA" Gola, Civilni, Gola
170. Štrfiček Stjepan, DVD "Hlebine", Civilni, Hlebine
171. Švegović Milica, OPG, Gospodarski, Hlebine
172. Tabak Ivan, Udruga umirovljenika, Civilni, Ferdinandovac
173. Tomiek Tomislav, OPG, Gospodarski, Koprivnički Bregi
174. Tomrlin Vjekoslava, Pk ADVENT, Gospodarski, Đurđevac
175. Tomerlin Marijanka, Fizička osoba, Civilni, Đurđevac
176. Topolovčan Anđelko, Fizička osoba, Civilni Kloštar Podravski
177. Topolovčan Ivan, Udruga vinogradara i voćara "Šiljer", Civilni, Kloštar Podravski
178. Topolovčan Ksenija, OPG, Gospodarski, Kloštar Podravski
179. Trepotec Marija, Društvo žena Novigrad Podravski, Civilni, Novigrad Podravski
180. Trnski Ana, Fizička osoba, Civilni, Hlebine
181. Trnski Božica, Općina Hlebine, Javni, Hlebine
182. Tuba Ivan, Metal konstrukt d.o.o., Gospodarski, Molve
183. Turčić Manuela, Stara Drava d.o.o., Gospodarski, Novo Virje
184. Turčić Željko, Udruga mljekara "Drava-Sava", Civilni, Novo Virje
185. Turković Ivančica, Domaća radinost "Baka i mama", Gospodarski, Virje
186. Vedriš Ivica, OPG, Gospodarski, Kalinovac
187. Vidaković Zorica, Domaća radinost, Gospodarski, Đurđevac
188. Volarić Mijo, Volarić Marija zamjenica, OPG, Gospodarski, Molve
189. Vrabec Tihomir, Stolarija "VRABEC", Gospodarski, Đurđevac
190. Žibreg Ivan, DVD Ferdinandovac, Civilni, Ferdinandovac
191. Županić Dragutin, EKO SANDIA d.o.o., Gospodarski, Novigrad Podravski

kliknadomacelogo

Natječaji

Natječaj za obnovu poljoprivrednog zemljišta i proizvodnog potencijala narušenog elementarnim...

04 Listopad 2017

Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom danas je objavila izmjenu Natječaja za provedbu...

Raspisano je 5 natječaja za podmjeru 4.1.

25 Travanj 2017

Stupio je na snagu Pravilnik o provedbi mjere 4 „Ulaganja u fizičku imovinu, podmjere...

Javni poziv za tekući projekt: T 100053 POTPORA MALE VRIJEDNOSTI...

30 Ožujak 2017

Na temelju članka 48. Zakona o lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (“Narodne novine” broj 33/01.,...

Javni poziv za tekući projekt T 100043 POTPORA MALE VRIJEDNOSTI...

30 Ožujak 2017

Na temelju članka 48. Zakona o lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (“Narodne novine” broj 33/01.,...

Javni poziv za tekući projekt T 100010 POTICANJE NOVIH VIŠEGODIŠNJIH...

30 Ožujak 2017

Na temelju članka 48. Zakona o lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (“Narodne novine” broj 33/01.,...

Javni poziv za tekući projekt: T – 100040 POTPORE MALE...

30 Ožujak 2017

Na temelju članka 48. Zakona o lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (“Narodne novine” broj 33/01.,...

Javni poziv za tekući projekt: T – 100015 POTICANJE OSIGURANJA...

30 Ožujak 2017

Na temelju članka 55. Statuta Koprivničko-križevačke županije (“Službeni glasnik Koprivničko-križevačke županije” broj 7/13., 14/13., 9/15....

Javni poziv za tekući projekt: T – 100015 POTICANJE OSIGURANJA...

30 Ožujak 2017

Na temelju članka 55. Statuta Koprivničko-križevačke županije (“Službeni glasnik Koprivničko-križevačke županije” broj 7/13., 14/13., 9/15....

Javni poziv za tekući projekt: T 100054 POTPORA MALE VRIJEDNOSTI...

30 Ožujak 2017

Na temelju članka 48. Zakona o lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (“Narodne novine” broj 33/01.,...

Objavljen natječaj za operaciju 7.1.1. – Sastavljanje i ažuriranje planova...

28 Ožujak 2017

Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju objavila je 27. ožujka 2017. drugi...

© 2016 LAG PODRAVINA. Sva prava pridržana. Design by Georg